Darbotvarkė

loading

Išvados ir pasiūlymai

Projekto “Dvejos marios – 2011” vykdytojas daro tokias išvadas bei pasiūlymus:

 

1. Išvados:

 

1.1. Projektas turėjo neabejotinos naudos, ypač svečiams iš Baltarusijos. Abu Baltarusijos atstovių pranešimai parengti kruopščiai, seminare 2011 m. liepos 7 d. pateikti išsamiai.

1.2. Visi trys Lietuvos atstovų pranešimai parengti kruopščiai, kvalifikuotai, seminare 2011 m. liepos 7 d. pateikti išsamiai.

1.3. Projekto dalyviai iš Baltarusijos labai domėjosi Neries regioninio parko veikla ir visuomenei teikiama nauda seminare 2011 m. liepos 8 d.

1.4. Projekto dalyvius iš Baltarusijos sudomino festivalis „Gyvosios archeologijos dienos Kernavėje“. Jiems tai buvo nauja patirtis.

1.5. Tiek projekto dalyviai iš Baltarusijos, tiek ir iš Lietuvos užmezgė naujus tarpusavio ryšius bei naujas pažintis. Svarbios buvo projekto dalyviams iš Baltarusijos naujos tarpusavio pažintys.

1.6. Tiek projekto dalyviai iš Baltarusijos, tiek ir iš Lietuvos įgavo daugiau pasitikėjimo, siekiant, kad Astravo atominė elektrinė būtų statoma saugi, arba iš viso ji nebūtų statoma.

2. Pasiūlymai dėl ateities veiklų:

 

2.1. Tęsti bendrus Lietuvos ir Baltarusijos atstovų seminarus, susitikimus, diskusijas atominių elektrinių Baltarusijoje, Kaliningrado srityje ir Lietuvoje saugos klausimais.

2.2. Bendradarbiauti šioms šalims (kraštams) tarpusavyje įgyvendinant alternatyvių energijos šaltinių sistemas, projektus.

2.3. Stiprinti bendradarbiavimą su įvairiomis Baltarusijos organizacijomis ir asmenimis įvairiose kultūros, sporto, apinkosaugos ir kitose srityse, pagal galimybes atsižvelgiant į projekto dalyvių iš Baltarusijos pasiūlymus bei pageidavimus.